Яку мікрохвильову піч вибрати

gazpostach

Яку мікрохвильову піч вибрати

Пропозиція мікрохвильових печей широка і дуже різноманітна за цінами та параметрами. Мікрохвильовки корисні в багатьох ситуаціях — їх можна використовувати для нагрівання їжі, а також для її розморожування чи навіть смаження.

Якщо ви хочете придбати мікрохвильову піч, то варто взяти до уваги як функціональність пристрою, так і тип конструкції.

Два основні типи

  • Вбудовані мікрохвильові печі встановлюються в спеціальних кухонних шафах. Вбудовану мікрохвильовку можна поєднувати з духовкою. Вбудовані прилади, як правило, мають сучасний і мінімалістичний дизайн, але їх монтаж може бути складнішим.
  • Окремо стоячі мікрохвильові печі можна розмістити в будь-якому місці, переставляти за бажанням, а їх установка зазвичай не вимагає особливих навичок або кваліфікації. Окремо стояча мікрохвильова піч займає місце на стільниці, але коштує набагато дешевше.

Яку мікрохвильову піч купити? Великою популярністю користуються як вбудовані, так і окремо стоячі моделі. Якщо ви перебуваєте в процесі придбання кухонних меблів на замовлення, то варто розглянути вбудовану мікрохвильовку, а для вже облаштованої кухні добре підійдуть окремо стоячі.

На що звернути увагу при покупці

Не так просто визначитися з конкретною моделлю мікрохвильової печі. Пропозиція цих пристроїв дуже широка і різноманітна в багатьох відношеннях. Щоб знайти відповідь на питання, яку мікрохвильову піч придбати, варто звернути увагу на ключові технічні питання:

  • Потужність — це один з найважливіших параметрів, який впливає як на споживання енергії, так і на швидкість приготування їжі та загальну функціональність пристрою. У багатьох моделей потужність становить 700 Вт і більше, і це буде хорошим вибором. Моделі низької потужності можуть не мати функцій гриля та гарячого повітря.
  • Місткість та розміри пристрою. Мікрохвильові печі можуть досить істотно відрізнятися зовнішніми розмірами та потужністю, тому варто звернути увагу на це питання. Можна вибрати стандартний пристрій для великої кухні, а маленька мікрохвильова піч краще впишеться в міні-кухню.
  • Управління. Мікрохвильовою піччю можна керувати за допомогою механічних кнопок і ручок або електронної панелі. У найдешевших моделях передбачено механічне управління, але чим вищий клас пристрою, тим більше в ньому електроніки.
  • Кольори та дизайн. Варто звернути увагу на відповідність мікрохвильової печі дизайну інтер’єру. Для скандинавських, сучасних та мінімалістичних кухонь може підійти мікрохвильова піч білого або срібного кольору, чорна мікрохвильова піч цілком універсальна, а золотаві або коричневі моделі чудово підходять для кухні в стилі ретро.

Вибираючи мікрохвильову піч, потрібно дотримуватися технічних параметрів, адже саме вони визначають функціональність і зручність користування приладом.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)