Як зберегти кохання і не зазнати розчарування?

Як зберегти кохання і не зазнати розчарування?

yak-zberegty-kohannyaНа ранніх етапах у стосунках достатньо дати лише зрозуміти людині, що вона найдорожча для вас, завоювати її прихильність - пише НОВА Тернопільська газета.

Темп нашого швидкоплинного життя задає швидкості й відкритості розвитку наших почуттів, в тому числі і найпотаємніших: мало хто у ХХІ столітті стане чекати прихильності прекрасної дами або принца на білому коні. Для нас важливо відкритись потрібній людині лише у певний момент, коли душа стала цього потребувати. На ранніх етапах у стосунках достатньо дати лише зрозуміти людині, що вона найдорожча для вас, завоювати її прихильність. З кожним днем усе складніше буде віднаходити нові способи виразити почуття, аби «приборкати норовливих».

Проте більшість людей не вміють берегти теплі стосунки, не вміють їх цінувати. Багато хто заради інших цілей може навіть зрадити власні найсвітліші почуття, і від щастя до депресії скочуємось зі швидкістю світла. Марними є обдумування та осмислення, чому так сталося, які причини того.

Почуття не можна вивчити, їх не можна пояснити. Вони є, і ми це відчуваємо. Коли нам добре — ми сміємося, коли погано — плачемо. Всі ми буваємо щасливими і нещасними. А хтось пробував описати ці почуття? Думаю, пробували всі. Але чи хоч одній людині вдалося показати іншим, що вона відчуває і яким є її почуття? Напевно, нікому. Почуття — це дар, котрий належить лише нам. Почуття вічні. І вони єдині й неповторні у кожної людини.

Часто ми обираємо той спосіб вираження почуттів, який подобається нам самим, і в цьому можемо не вгадати. Багато людей або бояться, або не наважуються говорити про свої найзаповітніші бажання, і в результаті залишаються розчарованими. В чому причина? В очікуванні сюрпризу, в сором’язливості і скромності чи у відсутності фантазії?

«Жінки чекають романтики, але тільки маленький відсоток чоловіків є справжніми романтиками, тому романтичний вечір — це як іспит для чоловіка, — стверджує сімейний психолог з Тернополя Ірина Нагайовська. — Чоловікові необхідно підготуватися до цього, адже підсвідомо його мучить думка, що будуть оцінювати, як він склав цей іспит. Тому найкраще буде, якщо жінка сама скаже або натякне, чого вона очікує, щоб потім не бути розчарованою. І партнер не буде перейматись здогадками, про що мріє його жінка».

Але що робити, якщо все ж таки ви хочете не розкривати сюрприз і не бажаєте запитувати половинку про її мрії?

«Під час освідчення потрібно зробити щось несподіване, а краще здійснити одну із мрій свого партнера, щоб його це не тільки вразило, а й запевнило у вашому бажанні робити його щасливим», — висловив своє переконання тернополянин Олексій.

«У шлюбі з Мариною ми вже 30 років. Хочу побажати всім молодим людям не втрачати можливості бути щасливими та коханими. Не відмовляйтесь від цього ейфорійного почуття, адже людині так мало потрібно для повноцінного щастя!» — ділиться думками Володимир Шелін.

Кохання існує, але кожен любить по-різному, по-своєму. І лише тоді, коли людина закохана, вона розуміє, що потрібна комусь у цьому світі. Кохати людину – це випробувати її, а, передусім, себе. І лише найсильніше кохання знає, що після страшної зливи завжди світить яскраве сонце — кохання!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)