Як Загірці та Якимівці міняли школу (Фото)

gazpostach

Як Загірці та Якимівці міняли школу (Фото)

Учні двох шкіл тимчасово помінялися освітніми закладами.

Освітньо-виховний проект «Міняю школу» відбувся у Лановецькій громаді. Мета проекту – формування пізнавальної активності учасників освітнього процесу, здатності адаптуватися у новому середовищі, розвитку пізнавальних інтересів учнів та заохочення їх до навчання, знайомство з новими друзями.

Першими участь в проекті взяли Загірцівська ЗОШ І-ІІ ст. та Якимівська філія Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. І уже в п’ятницю, 17 травня, відбувся обмін учнями.

Гостинна зустріч, цікаві уроки, хенд-мейд майстер клас чекали учнів у Якимівській школі. Захоплюючий квест «Сильні духом» утвердив командний дух так, що усі почувалися одним колективом.  Частували гостей смачною «юшкою по-якимівськи». А на завершення ще й обдарували подарунками.

А в Загірцях зустріли гостей несподіванкою: у школі всі «зникли». Але опісля екскурсії школою та знайомством із статутом так само несподівано з’явилися якраз на ранкове коло позитиву. Несподівано швидко пройшли оригінальні уроки, танцювальні перерви, смачний обід від пані Нелі та квест «Вишиванка». А сюрпризом для усіх став святковий тематичний торт «Міняю школу». На завершення кожен учасник отримав медаль учасника проекту та маленький подарунок на пам'ять.

Так на один день стерлися кордони і всі стали єдиною креативною командою. Проект закінчився, а дружба між Загірцівською та Якимівською школами укріпилася надовго.

 

(Олена Пасєка)
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)