Як вибрати запонки під костюм і зробити правильне враження

Як вибрати запонки під костюм і зробити правильне враження

Запонки - це зобов'язуюча деталь чоловічого образу. Під них потрібна певна сорочка, манжета якої буде без гудзиків, але зі спеціальним отвором.

Найчастіше подібний одяг вибирають або для важливих ділових заходів, або для дуже урочистих подій: весілля, якихось фестивалів, премій. Але це все справедливо, якщо ми говоримо про класичні або наближених до них прикрас. Сучасні чоловічі запонки можуть бути і абсолютно нестандартними, фантазійних форм - і тоді під сорочку casual їх можна надіти хоч в нічний клуб.

Який би варіант виробів ви не шукали, в магазині Gold.ua - а точніше, за посиланням https://gold.ua/products/zaponki — є великий вибір відповідних моделей. Замовити доставку ювелірних прикрас можна дистанційно, перебуваючи в будь-якому населеному пункті України: інтернет-магазин вишле все в найкоротші терміни.

Але для початку розберемося, за яким принципом обирати запонки. І якщо фантазійні моделі купуються виключно за смаком, то до прикрас для ділових костюмів є певні вимоги.

Параметри вибору запонок для класичного образу

Запонки для чоловіків, який хоче презентувати себе у вигідному світлі, - це можливість підкреслити свій хороший смак і розуміння ситуації. Ось правила, які допоможуть цього досягти:

Ніяких дешевих рішень - тільки дуже якісні вироби. Золото або срібло в цьому випадку є обов'язковими. Дешеві моделі швидко видадуть себе недосконалістю металу, неакуратними деталями.

Відсутність зайвих елементів. Якщо дрес-код строгий, шукайте максимально лаконічні рішення. Це не означає, що підійдуть тільки нудні моделі. Допускаються двоколірні вироби, прикраси з нерівною фактурою, різні форми: квадрат, прямокутник, коло, овал. А ось для урочистих заходів доречні вже більш цікаві рішення зі вставками каменів, покриттям з емалі.

Сполучуваність з іншими аксесуарами. Важливо, щоб колір запонок гармонійно виглядав з годинником і браслетом, перснями (якщо вони є). Пріоритетна по сполучуваності деталь - це годинник, оскільки зупинки розташовані до них дуже близько.

Якщо ж ми говоримо про вільні образи, то тут немає ніяких обмежень. Зі стилем, відмінним від ділового, носять запонки найнесподіваніших форм і кольорів. Тут доречні і кольорові камені, і нестандартний політ дизайнерської думки (наприклад, прикраси у вигляді скріпок).


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)