Як вибрати подарунки на 8 березня для великого жіночого колективу

gazpostach

Як вибрати подарунки на 8 березня для великого жіночого колективу

Жіночий колектив – радість і гордість, але напередодні 8 березня це ще й серйозний головний біль для всієї чоловічої половини, і особливо - для чоловіка-керівника. Адже привітати улюблених колег важливо не менше, ніж родичок і подруг. Мікроклімат у колективі важливий і для роботи, і для неформальних відносин, і привітання зі святом тільки зміцнюють стосунки в колективі. Але привітати всіх відразу, не забувши нікого і не образивши здається чимось нездійсненним. Де знайти стільки подарунків і коли встигнути купити їх усі? Щоб кожній до смаку, щоб не образити, не переплутати, нічого не забути?

Хочете вибрати презент безтурботно, а подарувавши, побачити на обличчі радість і хвилювання? Шукайте такі місця, де купуються презенти швидко, а їх кількість підходить і для великого жіночого колективу.

Квітник на роботі – проблеми з подарунками?

Скільки жінок у відділі, управлінні, на підприємстві взагалі? Скільки б їх не було, сертифікат вирішить цю проблему. У спеціальних інтернет-універмагах сертифікатів їх кількість і різноманітність вражає уяву навіть бувалих джентльменів, а новачків в питаннях подарунків може навіть поставити в глухий кут.

Ви ще не купували подарункові картки! Марно, сьогодні це – наймодніший презент, особливо для великого колективу. А головне – це практичний подарунок, адже час порожніх і непотрібних витрат пішов в минуле. Вибирати привітання – значить, не просто відбутися чимось банальним, а прагнути зробити його корисним і потрібним.

Ну і як це зробити, запитаєте ви, якщо у мене півтора десятка колег, а кожна жадає уваги? Відповідь одна – подарунковий сертифікат. Їх купують і дарують масово – можна 10, можна 20, а можна і 100. Можна всім різні або однакові. Можна вибрати один номінал для всіх або зробити ранжування за статусом. А чому це так зручно?

Масові подарунки – і колеги світяться від щастя

Заручитися підтримкою колег з допомогою сертифікатів – правильний шлях. Такі прості й водночас зручні сюрпризи прийшли до нас з Європи і стали не менш популярними у нас, чим там:

  • Вони не пов'язані з нецікавими та традиційними привітаннями – це оригінальний та цінний подарунок.
  • Вони не нав'язують чужу думку – жінка сама вибирає собі презент.
  • Їх просто купити! Досить оформити покупку онлайн та отримати замовлення у зазначений день.
  • Їх швидко купити – і ви не обмежені в кількості. Ви не бігаєте по магазинах, не доручаєте підлеглим і не думаєте потім, де зберігати всю цю непотрібну дурницю.

Ви просто кладете кожен сертифікат в індивідуальний конверт – і вітаєте колег з 8 березня. А вибрати подарунковий сертифікат завжди можна в giftmall: https://giftmall.com.ua/on/podarki-korporativnyye-na-8-marta.

Приємних свят!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)