Як у Вишнівецькій ОТГ комунікують з населенням

gazpostach

Як у Вишнівецькій ОТГ комунікують з населенням

Радники Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» продовжують надавати виїзні консультації для громад Тернопільщини. Днями Сергій Волохатий, радник з питань комунікації, побував у Вишнівецькій об’єднаній територіальні громаді.

З секретарем Вишнівецької селищної ради Марією Волинець обговорено канали та форми комунікації з громадськістю в громаді. Вишнівецька ОТГ запровадила ряд інструментів громадської участі, серед яких електронні петиції, громадський бюджет, громадські слухання та бюджет для громадян.

В громаді вже кілька років діє громадська організація «ЦВІТ», яка проводить чимало інтеграційних заходів, до яких долучаються представники влади та громадськості. Такі акції вже стали традиційними в громаді та викликають зацікавленість серед населення.

За словами Сергія Волохатого, запровадження одночасно кількох каналів комунікації дозволили налагодити в громаді хороший діалог з громадськістю та молоддю. Зараз активно обговорюється питання створення молодіжної ради та напрацювання комунікаційної стратегії.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)