Як у Тернополі відзначатимуть День Матері

gazpostach

Як у Тернополі відзначатимуть День Матері

мама-300x199В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім’ї. День Матері відзначають другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги.

У  Тернополі День Матері вирішили організувати ТБФ «Карітас»-Школа щасливого материнства св. Анни, Консультаційний центр за життя «Колиска життя», тернопільський форум “Сімейка”. Захід відбудеться за підтримки ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», Архикатедрального Собору УГКЦ, сольової кімнати “Казка маленького гномика” та онлайн-школи для мами “Стукіт серця”, пише "Файне місто".

У День Матері організатори запрошують жінок на різноманітні заходи, які відбудуться 8 травня:

о 13.30- частування матусь солодощами в Архикатедральному Соборі УГКЦ, за участі волонтерів Консультаційного центру за життя «Колиска життя», та Школи щасливого материнства св.Анни;

Протягом тижня можна долучитись до лекцій в Школі материнства:

-06.05 о 12 год. – тренінг для вагітних та усіх бажаючих матусь та бабусь на тему: “Де живуть щасливі діти?”, у Школі щасливого материнства св.Анни, вул.Федьковича, 16, 63 каб. Спікер: Людмила Богуцька, психолог.

-10.05 о 16 год. Лекція
-17.05 о 16 год.-Семінар на тему: Грудне вигодування – найкращий початок, лектор: Ліля Гавриляк, онлайн-школа для мами Стукіт серця.

“На вас очікуватимуть цікаве спілкування, приємні зустрічі та обмін материнським досвідом”, – розповіли організатори.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)