Як психологічно підготуватися до виходу з карантину, розповіла Супрун

gazpostach

Як психологічно підготуватися до виходу з карантину, розповіла Супрун

Екс-очільниця МОЗ розповіла, як налаштуватися психологічно до зміненого способу життя із виходом з карантину.

"Під час перебування вдома ми можемо почуватися відносно безпечно через обмеження контактів із зовнішнім світом. Але з часом карантинні заходи почнуть поступового послаблювати, і наступить своєрідний посткарантинний період. Як до цього готуватися?

Нещодавно спецпредставник гендиректора ВООЗ з питань пандемії заявив, що загроза COVID-19 зберігатиметься в найближчому майбутньому. І це триватиме скоріше за все до часу, поки не буде винайдено вакцину проти вірусу чи ефективного лікування хвороби. https://bbc.in/2x3Scry Тому ми маємо вчитися жити з вірусом у всіх сферах життя — у стосунках з близькими та колегами, на роботі чи під час виходу у громадські місця.

Одна з речей, яка допомагає утримувати психологічну рівновагу під час карантину, — це планування майбутнього. Коли є план і розуміння як діяти, стикатися з новими реаліями життя буде легше. Зокрема, безліч питань безпеки будуть залежати винятково від рівня соціальної відповідальності кожного з нас. Тому поки ви здебільшого знаходитеся вдома, подумайте над наступним:

→ Як ви будете готуватися до виходу з карантину психологічно?
→ Як ви добиратиметеся на роботу?
→ Чи готові ви зустрічатися з друзями та знайомими? Якщо так, то як краще запланувати зустріч найбільш безпечно?
→ Як підготувати своє робоче місце до роботи у нових умовах?

Докладно про те, як відбувається прийняття реальності в умовах пандемії, яка соціальна поведінка після закінчення карантину буде найбільш продуктивною, і чому режим постійної бойової готовності негативно впливає на уважність та адекватність реакцій, у новому випуску спецпроєкту “Психея” https://bit.ly/2x566K2

Зі статті ви також дізнаєтеся, як впоратися з надмірною тривогою у громадських місцях, та чи можливо відновити відчуття особистої безпеки в умовах поширення вірусу, і як це зробити.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)