Як правильно використовувати маску для волосся?

gazpostach

Як правильно використовувати маску для волосся?

Кожна жінка мріє про доглянуте красиве волосся. Але далеко не кожну представницю прекрасної половини людства природа наділила пишною шевелюрою. Багато жінок скаржаться на ламкість та сухість волосся та намагаються зробити усе можливе для того щоб його стан покращився. Та для того щоб ваші локони сяяли блиском та були здоровими самого лише шампуню недостатньо. Повноцінний догляд за волоссям передбачає використання спеціальних додаткових засобів, які можуть значно покращити його вигляд. Слід регулярно використовувати бальзами та живильні олійки для волосся та різноманітні спреї. Не слід також забувати про маски, які відіграють особливу роль у догляді за волоссям.

Як правильно вибрати маску?

Правильне використання маски починається з її грамотного підбору. Можливо це знають не всі, але маска може не лише покращити стан волосся, а й навпаки зашкодити, у випадку якщо вона підібрана невірно. Головне правило – завжди намагайтеся купити маску для волосся враховуючи його тип. Так, володаркам сухого волосся слід зупинити вибір на зволожувальних масках. Тим у кого нормальне волосся підійдуть легкі маски. Для жирного – підсушуючі.

Великий вибір масок для різних типів волосся можна знайти на сайті www.yves-rocher.ua. Тут також доступний широкий асортимент іншої якісної косметики для волосся, використання якої допоможе покращити його стан.

Як правильно використовувати маску щоб вона принесла максимальну користь?

Наявність правильно підібраної маски у вашій косметичці це ще не гарантія успіху. Для того щоб цей продукт приніс позитивний результат слід навчитись його правильно використовувати. Декілька нескладних правил допоможуть зрозуміти як користуватись маскою для досягнення максимального результату.

Правило № 1. Завжди наносьте маску на чисте вологе волосся. Для цього потрібно спершу його вимити та злегка підсушити рушником. Далі можна наносити маску розподіливши її по довжині волосся.

Правило № 2. Ніколи не намазуйте маску на корені волосся (за винятком лікувальних засобів).

Правило № 3. Витримуйте маску на волоссі рівно стільки, скільки необхідно. Час витримки зазвичай вказаний в інструкції на упаковці виробу.

Правило № 4. Завжди змивайте маску великою кількістю води. Залишки маски будуть обтяжувати волосся і кінчики від цього можуть обламуватись.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)