Як обрати роутер?

gazpostach

Як обрати роутер?

В умовах стрімкого поширення бездротових технологій мало просто придбати техніку з можливістю виходу в Інтернет. Необхідно купити пристрій, який забезпечує доступ до мережі WiFi. Називається він роутер або маршрутизатор.

Вибір його – задача непроста. Обравши перший ліпший, покупець мимоволі зіткнеться з рядом неприємностей: підвисання, пропажа сигналу, низька швидкість Інтернету. Як вибрати роутер недосвідченому користувачу, або покупцю, який шукає більш сучасний функціональний маршрутизатор? Безумовно, звернутись до перевіреного постачальника, а заздалегідь проаналізувати його технічні можливості.

Аспекти вибору пристрою

Технічні характеристики, якими володіє роутер, напряму впливають на показники його роботи. Тип WAN порту, кількість і швидкість роботи LAN-портів, частота роботи і швидкість Wi-Fi мережі – першочергові моменти, на які необхідно звертати увагу при покупці. Не менш важливим показником є ціна.

На https://zhuk.ua/ru/wi-fi-routery/ представлені моделі різних цінових сегментів:

  • недорогі роутери,
  • маршрутизатори з середньої категорії,
  • преміум-девайси.

Орієнтиром у покупці є визначення, для яких цілей пристрій буде працювати. В разі використання його в якості роздільника Інтернету, можливе підключення як бездротовим способом, так і через кабель. З Wi-Fi адаптером немає необхідності прокладати кабель.

Рекомендується орієнтуватись на охоплюючу площу для забезпечення повноцінного сигналу, товщину стін, кількість пристроїв, які підключатимуться до маршрутизатора.

Широкі можливості для різних задач

Перегляд пошти, інтернет-сторінок не потребує використання сильного Wi-Fi маршрутизатора. В той же час перегляд відео високої якості, онлайн-ігри, скачування об’ємних файлів – прерогатива технічно просунутого роутера.

Види роутерів:

Пристрої відрізняються за багатьма параметрами, перш за все за варіантами підтримки джерел сигналу. Традиційним лишається підключення через кабель стандарту Ethernet. Для цього слугують кілька портів, один або два з підписом WAN, ще кілька LAN-портів. Останні підключаються до інших пристроїв.

Існують роутери, які слугують виключно для забезпеченням мобільним Інтернетом. Оптимальним варіантом є комбінований маршрутизатор, який налаштований на підтримку стільникових мереж, водночас має Ethernet-роз'єми.

Технічне оснащення, функціонал, ціна – провівши аналіз, можна легко вибрати оптимальний за всіма параметрами девайс.




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)