Як не зашкодити ногам в гонитві за модою: корисні поради

gazpostach

Як не зашкодити ногам в гонитві за модою: корисні поради

Гарне та якісне взуття ― це не лише гармонія та довершеність образу, в першу чергу ― це здоров’я. З цього приводу думки стилістів та ортопедів повністю збігаються: в моді зараз практичність і комфорт. Щоб підібрати зручні та модні речі, на компроміси вже йти не потрібно. З цієї причини більшість магазинів одягу та взуття, таких як https://dressa.com.ua/, поповнили свій асортимент практичними та зручними моделями. Головне при цьому ― правильно підібрати фасон та розмір.

Кожній покупці ― свій час

Є речі, які треба купувати зранку, наприклад парфуми (у цей час краще працює ніс), а придбання нової пари взуття слід відкласти на вечір. Пов’язане це з тим, що наприкінці робочого дня стопа істотно набрякає. Особливо гостро це відчувають люди, які проводять більшість часу на ногах.

Ідеальний розмір

Приміряючи взуття, обов’язково одягніть обидва черевики та деякий час походіть в них, якщо ця пара вам підходить, то:

  • під час ходьби пальці ніг лише легенько торкаються передньої частини (не впираються в неї);
  • пальці не випирають з боків.

Купувати взуття з розрахунку «з часом розноситься» не можна, беріть лише свій розмір.

Підошва

Підошва повинна бути достатньої товщини. Тонка підійде лише для рівної поверхні, інакше ви відчуватимете кожен камінчик під ногами. Крім цього, вона повинна бути доволі гнучкою. Щоб перевірити це, зігніть черевики декілька разів. Гнутися вони повинні доволі легко. Також зверніть увагу на те, щоб на верхній частині не залишалося слідів згину, їх наявність свідчить про неякісний матеріал.

Підбираємо підбори

Остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків, біль в спині та деформація стопи ― це лише невеликий перелік проблем, пов’язаних з бездумним використанням підборів. Висота підбору на кожен день не повинна перевищувати 4-5 см, а його ширина має бути не меншою від половини ширини підошви.

Обираючи взуття, варто пам’ятати, що мода постійно змінюється, а здоров’я у вас одне, тому не йдіть на компроміси ― обирайте комфорт.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)