Як флешмобили тернопільські пластуни (Відео)

gazpostach

Як флешмобили тернопільські пластуни (Відео)

12 квітня скаутська організація "Пласт" відсвяткувала 107 років з Дня Першої пластової присяги.

До Всеукраїнського пластового флешмобу #ЯзПласту долучилися тернополяни.

"Присягаю своєю честю, що робитиму все, що в моїх силах, щоб бути вірним Богові і Україні, допомагати іншим, жити за Пластовим Законом і слухатись пластового проводу." Рівно 107 років тому, 12 квітня вперше склали присягу українські пластуни. Сьогоднішню дату вважають неформальним днем народження українського Пласту.

Також до 107-річчя, у соціальній мережі Facebook запустили флешмоб #ЯзПласту. Люди активно до нього долучились, фотографії поширюють і малі, і дорослі.

Довідково: Пласт- це національна скаутська організація України. Метою Пласту є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованнюукраїнської молоді на засадах християнської моралі.

#ЯзПласту: тернополяни долучаються до всесвітнього флешмобу

#ЯзПласту: тернополяни долучаються до всесвітнього флешмобу"Присягаю своєю честю, що робитиму все, що в моїх силах, щоб бути вірним Богові і Україні, допомагати іншим, жити за Пластовим Законом і слухатись пластового проводу." Рівно 107 років тому, 12 квітня вперше склали присягу українські пластуни. Сьогоднішню дату вважають неформальним днем народження українського Пласту. Також до 107-річчя, у соціальній мережі Facebook запустили флешмоб #ЯзПласту. Люди активно до нього долучились, фотографії поширюють і малі, і дорослі. Нагадаємо, Пласт- це національна скаутська організація України. Там виховують активну, національно патріотичну молодь.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 12. April 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)