Як "безневинна" дівчина обікрала вітчима

gazpostach

Як "безневинна" дівчина обікрала вітчима

банкоматЗ того часу, як у широкому вжитку з’явилися кредитки, кримінальні зведення рясність повідомленнями про їх крадіжки. Тисячу, дві, а то й десятки тисяч гривень злодії знімають із «пластику», а причиною цього часто є  безпечність власників.

За надмірну довіру поплатився  50-річний збаражчанин. Коли чоловікові знадобилися гроші, попросив пасербицю зняти тисячу гривень із картки. Дівчина, не зволікаючи, погодилася допомогти, мовляв, їй не важко.  Записала пін-код і поспішила виконати доручення. Додому 22-річна юнка повернулася з готівкою. Гроші віддала вітчиму, а про картку навмисне «забула».

Того ж дня дівчина навідалася до банкомату вдруге. Із картки материного співжителя зняла весь залишок, а це дві тисячі гривень, і чкурнула разом зі знайомим витрачати гроші.

Про те, що з рахунку зникли кошти,  чоловік дізнався згодом. Це неприємне відкриття ніяк не пов’язав із родичкою, відтак звернувся до міліціонерів, аби ті знайшли винного.

Правоохоронці швидко встановили злодійку. Усі докази красномовно свідчили не на користь дівчини, тож їй не залишилося іншого, як зізнатися у скоєному,-повідомляє СЗГ обласної міліції
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)