Фахівці розповіли про небезпеку Wi-Fi роутера для здоров’я тернополян

gazpostach

Фахівці розповіли про небезпеку Wi-Fi роутера для здоров’я тернополян

Існує кілька напрямків негативного впливу Wi-Fi на організм тернополян - стверджують вчені.

Існує кілька напрямків негативного впливу Wi-Fi на наш організм, стверджують вчені,

Підвищує рівень окисного стресу

І ще одне дослідження в 2016 році в тому ж самому журналі прийшло до висновку про те, що тривалий електромагнітний вплив, до якого розряду відноситься і Wi-Fi-роутер, викликає підвищений рівень реактивних кисневих субстанцій і зниження антиоксидантного захисту організму. Це може призводити до окисних пошкоджень мозку і печінки.

Порушує розвиток нирок у плода

У 2004 році журнал Bioelectromagnetics опублікував дослідження, яке показало, що під впливом Wi-Fi у новонароджених щурів відзначається затримка з розвитком нирок.

Уповільнює рухливість сперматозоїдів

Опубліковане в журналі Fertility and Sterility у 2012 році дослідження показало, що Wi-Fi негативно впливає на рухливість сперматозоїдів. Такі висновки вчені зробили після того, як отримали зразки сперматозоїдів від 9 здорових чоловіків.

Викликає безсоння

Цілком можливо, що ваша безсоння не є результатом робочого стресу, а виникає з-за впливу Wi-Fi. У 2013 році вчені з'ясували, що Wi-Fi хвилі негативно впливають на мозок у стані сну щурів. Зокрема, вони порушували зміну фаз сну. Можливо, саме з-за цього багато люди вимикають роутер по ночах.

Викликає рак

Постійний вплив електромагнітних полів являє загрозу в плані розвитку раку. Ще в 1979 році дослідники довели, що померли від раку діти жили в будинках, які отримували більш потужний вплив електромагнітних полів, порівняно з іншими помешканнями.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)