Команда від Порошенка у Білій взялася за зброю і погрожувала розправою агітаторам

Команда від Порошенка у Білій взялася за зброю і погрожувала розправою агітаторам

Інцидент стався сьогодні, в останній день законної агітації перед виборами у Білецьку громаду.

Інцидент стався сьогодні, в останній день законної агітації перед виборами у Білецьку громаду. Активісти, які підтримують одного з кандидатів на посаду голови Ігоря Яциковського, розносили листівки зі зверненням Ігоря Яциковського до людей і привітанням з наступаючими Різдвяними святами.

Аж тут їх почав переслідувати автомобіль. Темінь, засніжені дороги і яскраве світло фар прямо в очі…

Люди, які вийшли з іномарки, поводилися агресивно. В одному з них активіст упізнав кандидата на посаду голови від Блоку Петра Порошенка Дмитра Малика. Несподівано молодик з його оточення витягнув пістолет і з притиском промовив щось на кшталт: крок вліво, крок вправо і я за себе не ручаюся.

Загроза життю стала реальною. На щастя активіст швидко набрав «102». Оперативні дії наряду поліції й врятували його від розправи озброєної групи осіб. Нахабство засліпленого жагою до влади Дмитра Малика та його «поводиря» - голови Тернопільської райдержадміністрації Олександра Похилого люди спостерігали протягом всього виборчого періоду. Чиновники РДА на повну використовували адмінресурс, не допускали Ігоря Яциковського на зустрічі у трудові колективи, а за його підтримку шантажували, залякували і погрожували звільненнями працівникам соціально-культурної сфери та освіти.

Складається враження, що«бойовики»Малика готові навіть фізично знищувати всіх, хто стане у них на дорозі.Коментуючи бандитські методи місцевої команди Блоку Петра Порошенка, народний депутат України Ігор Мосійчук вимагає від Президента України Петра Порошенка, голови Тернопільської ОДА Степана Барни зупинити озброєних тітушок з партквитками їхньої політсили та забезпечити чесне і прозоре проведення виборів. Про це він написав на своїй сторінці у соціальних мережах.


Загрузка...