Виявити й запобігти: у Тернополі говоритимуть про рак молочної залози

Виявити й запобігти: у Тернополі говоритимуть про рак молочної залози

Фото - з мережі Інтернет

Про хворобу рак молочної залози – її діагностику, лікування та підтримку хворих говоритимуть у Тернополі фахівці різних сфер.

Обговорення відбудеться під час прес-конференції у понеділок, 21 жовтня. Початок об 11:00 год («Тернопільський прес-клуб»).

Онкологія залишається однією із найбільш поширених хвороб. Щорічно в Україні реєструється понад 14,5 тис нових випадків раку грудей. Щотижня близько 110 українців помирає від раку молочної залози. Кожні 35-37 хвилин одній жінці в Україні ставлять цей діагноз.

Проте існує багато прикладів, коли пацієнтам вдалося подолати недуг – у левовій частці через те, що рак був виявлений на ранній стадії.

Поділяючи думку, що рання діагностика рятує життя, БО «Благодійний фонд «Великі серця» започатковує безстроковий медійно-соціальний онкологічного проекту «РАК_КРУПНИМ_ПЛАНОМ». В рамках цієї ініціативи й відбудеться прес-конференція, під час якої медики, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські діячі ознайомлять із статистикою та тенденціями захворювання на рак молочної залози та інших онкоуражень; проінформують про діючі у Тернополі методи виявлення недугу та особливості проходження діагностики й лікування; ознайомлять із соціальними проектами, які вже втілюються у місті та області; запропонують своє бачення пунктів, які повинні бути включені до Національної та Регіональної стратегій боротьби з раком; дадуть відповіді на запитання журналістів.

Спікери та спікерки:

Володимир Богайчук - начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА

Микола Прокопчук – заступник гендиректора з хірургічної роботи КНП «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» ТОР;

Володимир Місько – голова Постійної комісії ТМР з гуманітарних питань

Марина Орап – голова ГО «Амазонки Тернопілля»

Координатори проекту в Тернопільській області:

Надія Копилець 067-95-99-169

Тарас Савчук 096-927-01-27

Партнер: Тернопільський прес-клуб – Анжела Кардинал
Загрузка...