“Вишивав” по дорозі: одіозний суддя знову попався напідпитку за кермом

gazpostach

“Вишивав” по дорозі: одіозний суддя знову попався напідпитку за кермом

19 серпня в Тернополі поблизу міського стадіону патрульні поліцейські зупинили елітне авто, яке їхало практично по всій дорозі на вулиці Степана Бандери. Як виявилося за кермом автомобіля був усім відомий одіозний суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Микола Шульгач. Про це очевидці повідомили редакцію сайту ОВІД.

Відомо, що спочатку суддя навіть не міг зрозуміти, що з ним сталося, і чому він зупинився. Заледве поліцейські зуміли пояснили не зовсім тверезому представнику Феміди, що він грубо порушував правила дорожнього руху і  ледь не спричинив ДТП.

Від освідчення на наявність алкоголю в крові суддя відмовився.

А після того, почав нецензурно висловлювався і навіть погрожував поліцейським, аби ті його негайно відпустили. Вочевидь, на такі дії представника тернопільської Феміди штовхнула його самовпевненість, підігріта кількасот грамами міцних напоїв.

Після складання протоколу його відпустили, а от автомобіль судді – Mersedes евакуатор відбуксирував на штрафмайданчик.

Також відомо, що це суддя не лише голосно кричав до правоохоронців, але й постійно комусь телефонував. 

Варто додати, що у Миколи Шульгача це вже не перші проблеми з порушенням правил дорожнього руху. Судячи з усього суддя любить їздити автомобілем ігноруючи ПДР. Відомо, що принаймні одне адміністративне порушення Микола Шульгач оскаржував у суді та доволі успішно, бо колеги по мантії його реабілітували, посилаючись на «брак доказів у порушенні». Про це стало відомо із співбесіди, яку Вища кваліфікаційна комісія суддів проводила з Шульгачем у вересні 2018 року.

(ВІДЕО дивитися з 1:24:00)

Судячи з інтонації одного з членів кваліфкомісії, таке рішення виглядає не об’єктивним. На питання, чому порушуєте, Микола Петрович відповів: «Ну, так вийшло».

Микола Шульгач вже порушував ПДР. Проте у суді його виправдали.  

Інформацію про прецедент порушення ПДР у Тернополі довелось черпати з усної співбесіди, оскільки за дивним збігом обставин відповідні ухвали відсутні у державному реєстрі судових рішень. Принаймні у публічному доступі, тож ознайомитись з ними поки немає можливості.

Врешті після довгої співбесіди Вища комісія кваліфікаційного оцінювання суддів постановила: “Визнати, що суддя окружного адміністративного суду Тернопільської області Шульгач Микола Петрович не відповідає займаній посаді, внести до вищої ради правосуддя подання на звільнення”.

Проте, Микола Шульгач і досі не звільнений зі своєї посади.

Майже рік він від офіційного звільнення переховується на лікарняних та відпустках.

Довідка: Микола Петрович вперше став суддею Тернопільського міського народного суду у 1985 році. Також згідно з біографією відомо, що з 1993 по 2004 роки він обіймав посаду голови Тернопільського районного суду. На нинішнє місце робити постановою Верховної ради Шульгача перевели у 2007-му і він одразу ж став головою цього суду. Головував аж до 2014, доки Законом «Про відновлення довіри до судової влади» були припинені повноваження усіх голів судів. Головою його не переобрали і зараз він просто суддя.  Суддею Микола Шульгач працює вже понад тридцять років.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)