Виш Тернополя вперше потрапив у найбільший світовий рейтинг університетів

Виш Тернополя вперше потрапив у найбільший світовий рейтинг університетів

Багатопрофільний, орієнтований на користувача, незаангажований репутаційним фактором закладів вищої освіти, сфокусований на різноманітті інституційних місій, а не на пошуку «єдиного найкращого університету світу» - так говорять про U-Multirank — найбільший міжнародний рейтинг закладів вищої освіти, що з 2014 року проводиться під егідою Європейської Комісії консорціумом європейських дослідницьких центрів Німеччини, Нідерландів та Іспанії.

Цьогоріч U-Multirank вперше представив деталізований національний звіт по Україні. І надзвичайно приємно, що Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя увійшов до топ-25 університетів за версією U-Multirank у категоріях «Зв’язок з професійним середовищем» та «Інтернаціональна орієнтація ступеневих освітніх програм» відповідно.

Усі ці та багато інших результатів участі України в наймасштабнішому міжнародному рейтингу вищої освіти U-Multirank відтепер доступні на персоналізованій сторінці «Навчання в Україні» на офіційному веб-сайті проекту.

Переглянути інституційну та subject-level інформацію про Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя можна на веб-сторінці проекту за посиланням.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)