Священики Тернопільськох єпархії ПЦУ благословили поліцейських, які вирушили на війну

gazpostach

Священики Тернопільськох єпархії ПЦУ благословили поліцейських, які вирушили на війну

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора у далеку дорогу бійців благословили священики Тернопільської єпархії православної Церкви України Володимир Зубілевич і Петро Мельничук.

9 січня 2019 року в Тернополі у двомісячне відрядження проводжали поліцейських. 27 бійців роти патрульної поліції особливого призначення «Тернопіль» і троє працівників патрульної служби нестимуть службу на сході нашої держави в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Поліцейські нашого краю ще з травня 2014 року несуть службу на Сході України. Одне з основних їхніх завдань – забезпечення пропускного режиму на блокпостах при в’їзді та виїзді із зони проведення операції Об’єднаних сил.

За традицією, побажати бійцям вдалої служби та щасливого повернення прийшли рідні та близькі, начальник обласного управління поліції Олександр Богомол та голова облдержадміністрації Степан Барна, представники духовенства.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора у далеку дорогу бійців благословили священики Тернопільської єпархії православної Церкви України Володимир Зубілевич і Петро Мельничук. Після спільної молитви за мир в Україні хлопці вирушили в далеку дорогу.

Фото прес-служб обласної поліції та ОДА.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)