Виплати з Центру зайнятості на час карантину нараховуватимуть по-іншому (Відео)

Виплати з Центру зайнятості на час карантину нараховуватимуть по-іншому (Відео)

На час карантину допомогу по безробіттю нараховуватимуть з 1-го, а не з 7-го дня реєстрації у службі зайнятості. Таку постанову ухвалив уряд, інформує "Тернопіль1".

Тож отримання статусу безробітного відбуватиметься одразу після подання заяви, і гроші нарахують відразу. Також тепер людині не має потреби 7 днів ходити на співбесіди з роботодавцями. Адже в цей період співробітники служби зайнятості будуть підбирати можливі варіанти роботи і зв'язуватись з вами дистанційно – телефоном або електронною поштою.

Через карантин допомогу по безробіттю нараховуватимуть одразу після реєстрації

Через карантин допомогу по безробіттю нараховуватимуть одразу після реєстраціїНа час карантину допомогу по безробіттю нараховуватимуть з 1-го, а не з 7-го дня реєстрації у службі зайнятості. Таку постанову ухвалив уряд. Тож отримання статусу безробітного відбуватиметься одразу після подання заяви, і гроші нарахують відразу. Також тепер людині не має потреби 7 днів ходити на співбесіди з роботодавцями. Адже в цей період співробітники служби зайнятості будуть підбирати можливі варіанти роботи і зв'язуватись з вами дистанційно – телефоном або електронною поштою.

Gepostet von Т1 Новини am Montag, 30. März 2020
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)