Виконком Тернопільської міської ради наклав вето на “Корону”

gazpostach

Виконком Тернопільської міської ради наклав вето на “Корону”

miskrada_144630522641Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про визнання таким, що втратило чинність Дозволу на право розміщення об’єкта торгівлі. Мова йде про усім відомий заклад громадського харчування «Корона», що поблизу автовокзалу.

- Враховуючи лист відділу державного архітектурно-будівельного контролю щодо виявлених порушень у сфері містобудівної діяльності суб’єктами, що здійснюють діяльність в реконструйованому барі «Корона» за адресою вул. Живова, 7, виконавчий комітет міської ради вирішив скасувати дозвіл на право розміщення об’єкту торгівлі від 19.04.2005р. №63, виданий Прохоренковій Н.І та д озвіл на право розміщення об’єкту торгівлі від 27.10.2005р. №424, виданий Прохоренкову І.В, - йдеться у рішення міської ради.

Як зазначив начальник управління торгівлі міськради Богдан Ясеновський, у ході перевірки реконструйованого об’єкту виявлено порушення норм, тож це і стало підставою для скасування дозволу.

До слова, на початку червня у Тернополя працівники СБУ затримали високопосадовця ДАБІ, який нібито вимагав та одержав 50 тис. грн. хабара за оформлення документів в інтересах третіх осіб. З неофіційних джерел, стало відомо, що до операції був причетний підприємець, прізвище якого співзвучне із прізвищем власника ресторану «Корона». До того ж, як йдеться в офіційному повідомленні СБУ кошти посадовець мав отримати від місцевого забудовника, який порушив містобудівні норми, а також за сприяння в узаконенні будівлі.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)