Вибух в сільському клубі: дітям зробили пересадку шкіри

gazpostach

Вибух в сільському клубі: дітям зробили пересадку шкіри

Троє постраждалих дітей все ще перебувають в реанімації, п'ятеро - в хірургічному відділенні.

Дітям, які постраждали через вибух у сільському клубі в Угринові Тернопільській області, зробили операції з пересадки шкіри. Про це повідомляє Суспільне.

Головний лікар обласної дитячої лікарні Григорій Корицький розповів, що діти потрапили до лікарні з опіками відкритих частин тіла, опіками дихальних шляхів і отруєнням чадним газом. Зараз троє з них знаходяться в реанімації, п'ятеро - в хірургічному відділенні.

"Тут стан такий: є важкий, є середньої тяжкості. Всім зробили пересадку шкіри, провели бронхоскопію трьом дітям. Завтра ще п'ятьом дітям проведемо бронхоскопію. Сьогодні окуліст оглядала очі", - розповів заступник головного лікаря Володимир Бєлінський.

Крім того, виконуюча обов'язки голови Угринівської сільської ради Оксана Серена розповіла, що в той день газовики проводили газ до сільради:

"Під час проведення газифікації нашої сільської ради стався витік газу. Яким чином - ми не знаємо, тому що в клубі газ не був підведений. Яким чином газ потрапив в приміщення - поки ми не можемо знати, тому що ще не маємо висновків", - розповіла жінка.

Також відомо, що батькам постраждалих дітей виділять кошти на лікування.

"Було засідання районної комісії з надзвичайних ситуацій, де було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги постраждалим дітям. Батьки будуть звертатися в міру необхідності і та допомога, яка буде потрібна, що стосується лікування, реабілітації, можливо, якась операція буде потрібна - буде виділятися з резервного фонду району. На сьогодні фонд району становить півмільйона гривень", - повідомив виконуючий обов'язки голови Підгаєцької районної адміністрації Іван Криницький.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)