Ви ще встигаєте привітати рідних з Днем сім’ї

gazpostach

Ви ще встигаєте привітати рідних з Днем сім’ї

15 травня - Міжнародний день сім'ї.

Сьогоднішнє свято - ще одна можливість нагадати близьким про свою любов і турботу. 15 травня в усьому світі відзначають День сім'ї.

Це свято було започатковане в 1993 році Генасамблеєю ООН. Як наголосив Генеральний секретар ООН Кофі Аннан, коли зневажаються основні права однієї сім'ї — єдність всієї людської сім'ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Сім'я - це основний елемент суспільства, що була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

За відношенням держави, а також за становищем родини в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім'ї і держави — запорука процвітання і добробуту її громадян.

З сім'ї починається життя людини, тут вона формується як громадянин. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)