Вулиця Андрія Пушкаря тепер буде в Тернополі

Вулиця Андрія Пушкаря тепер буде в Тернополі

Вулицю «Проектна-209» офіційно перейменовано на вулицю імені Андрія Пушкаря.

Таке рішення прийняли на 35-й сесії Тернопільської міськради після розгляду електронної петиції від 10.12.2018р. «Назвати одну із вулиць на честь Андрія Анатолійовича Пушкаря» та врахувавши висновки постійних комісій мерії з містобудування та гуманітарних питань, пише ternopil.te.ua.

«Вулиця, що відтепер носить ім’я багаторазового чемпіона світу з армреслінгу Андрія Пушкаря, знаходиться у м. Тернополі та простягається в напрямку Березовиці, поблизу автомобільного ринку, – повідомив міський голова Сергій Надал. –  Даний проект рішення пройшов відповідні регуляторні процедури та обговорення з громадськістю».

Довідка. Андрій Пушкар – спортсмен – рукоборець, тренер, Заслужений майстер спорту України (з 2006 року), 15-разовий чемпіон світу, 16-разовий чемпіон Європи, 7-разовий переможець Кубка світу серед професіоналів. В Україні завоював близько 200 медалей з різних турнірів, а з усього світу – з понад 30-ти країн. Лауреат номінації «Разом з олімпійцями» конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини 2015», нагороджений Відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» (2016 рік). Андрій Пушкар працював тренером в центрі фізичної культури Тернопільського національного економічного університету та був президентом Тернопільської федерації армспорту. Загинув 14 листопада 2018 року у ДТП на Рівненщині.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)