“Вразив розумом, здатністю аналізувати і робити висновки”, —  політик Роман Безсмертний підтримав тернополянина Тараса Савчука і партію “Республіканська платформа” у виборах до міської ради

gazpostach

“Вразив розумом, здатністю аналізувати і робити висновки”, —  політик Роман Безсмертний підтримав тернополянина Тараса Савчука і партію “Республіканська платформа” у виборах до міської ради

Фото - з допису

Під прапорами найстарішої партії «Республіканська платформа» тернополянин Тарас Савчук балотується до міської ради Тернополя. Появу цього кандидата у передвиборчій гонці неабияк схвально оцінив політик Роман Безсмертний.

«Вразив розумом, здатністю аналізувати і робити висновки», —  так висловився про Тараса Савчука авторитетний політик у соцмережі Фейсбук.

—  Гортаючи стрічку, яка перенасичена кандидатами в депутати місцевих рад, я зачепився за прізвище Тарас Савчук. Поруч з ним було лого партії «Республіканська платформа». Тарас Савчук балотується до міської ради Тернополя.

З ним я познайомився під час своєї президентської кампанії. Він мене вразив розумом, здатністю аналізувати і робити висновки. Знаєте, сьогодні це неабияка цінність. Поговоривши з ним, відмітив: Тернопіль вражає кадрами.

А зараз він мене приємно здивував тим, що йде під прапорами найстарішої партії «Республіканська платформа», яку створював Левко Лук‘яненко. Хочу вірити, що такі люди, як Тарас зможуть наповнити партію батьків держави  сенсами і енергією. Партія  - це не вивіска, а люди. Бренд - це люди, як Лук‘яненко, Горинь.

Тарасе, підтримую твій крок. Тернопільська громада лише виграє від твоєї присутності в міській раді. Коли будеш ухвалювати рішення, завжди глибоко копай і вивчай... зі своїм фірмовим прищуром, —  прокоментував Роман Безсмертний.

Гортаючи стрічку, яка перенасичена кандидатами в депутати місцевих рад, я зачепився за прізвище Тарас Савчук. Поруч з...

Gepostet von Роман Безсмертний am Montag, 12. Oktober 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)