Впродовж 5-ти днів у Тернополі лунатимуть концерти на всі музичні смаки

gazpostach

Впродовж 5-ти днів у Тернополі лунатимуть концерти на всі музичні смаки

#шосьнормальнеfest - фестиваль камерної музики в Тернополі, мета якого - познайомити тернопільських слухачів, як досвідчених так і молодих, з кращими виконавцями України, а в перспективі й зарубіжжя.

Протягом п'яти днів на сцені Українського дому "Перемога" звучатимуть концертні програми на всі музичні смаки. Першого дня музиканти з Києва, Львова та Тернополя презентуватимуть програму, яка базована на відомих мелодіях з джазу, поп- та рок-музики. Наступного фестивального дня звучатимуть "Трансцендентні етюди" Ференца Ліста - одна з вершин фортепіанної музики. Даруватиме їх тернопільській публіці Андрій Макаревич, якому ця вершина вкотре підкориться. На третій день слухачів чекатиме неповторний оркестр, кожен з учасників котрого виступить як соліст і виконуватиме популярні твори Баха, Генделя, Паганіні, Сен-Санса, Сарасате.

Варто зазначити, що цьогоріч весь світ відзначає 250 років з дня народження одного з найвідоміших композиторів Людвіга ван Бетовена (за звичкою Бетховена) Тернопільський слухач, у четвертий день #шосьнормальне, зможе насолодитись фортепіанними, скрипковими та вокальними творами ювіляра. Завершиться фестиваль в неділю двома концертами віртуозів: піаніста Данила Саєнка та струнного квартету "Phoenix".

В касі Перемоги, можна придбати квитки на окремі концерти, а також абонемент на увесь фестиваль.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)