Восени глядачам представлять фільм про Стуса (Відео)

Восени глядачам представлять фільм про Стуса (Відео)

Відома дата релізу фільму «Заборонений».

Стрічка про останні роки життя Василя Стуса вийде у прокат 5 вересня, до Дня пам’яті поета. Картину створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Команда фільму «Заборонений» презентує також трейлер та постер фільму.

«Фільм про Василя Стуса – видатного поета, непересічну особистість, борця за незалежність України у XX столітті – викликав неабиякий інтерес у всіх ще на етапі створення. Нарешті український глядач побачить картину і зможе скласти власне враження про фільм, який бурхливо обговорювався і є дуже очікуваним», – говорить Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Проект стрічки «Заборонений» з робочою назвою «Птах душі» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Картина розповідає про останні роки життя Василя Стуса, про його боротьбу з системою та про спроби опублікувати свою останню збірку віршів, яку він намагався передати з тюрми на волю.

Режисером фільму є Роман Бровко, авторами сценарію – Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов. Продюсер фільму – Артем Денисов, компанія «UM-GROUP». У головних ролях: Дмитро Ярошенко, Віталій Салій, Олег Масленніков, Євгенія Гладій, Карина Шереверова, Діана Розовлян.

Прокатником фільму виступить компанія B&H Distribution.

«Заборонений»

Режисер – Роман Бровко

Продюсер – Артем Денисов

1985 рік. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні. Реальна історія нескореного поета, історія  кохання і зради, людської гідності та підлості.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)