Вони одружилися майже через 40 років після знайомства (Відео)

gazpostach

Вони одружилися майже через 40 років після знайомства (Відео)

Ольга та Яків одружилися вдруге, будучи дідусем і бабусею.

На Тернопільщині сім'я скористалась послугою Міністерства юстиції “Ювілейне весілля”. Завдяки цій ініціативі будь-яка сімейна пара може ще раз поновити свої обітниці та в урочистій обстановці знову зізнатися одне одному в коханні, передає "Тернопіль1".
Ольга та Яків Рейди у шлюбі вже 38 років. Подружжя виростило двох синів, мають внука та внучку. У річницю знайомства подружжя вирішило знову повторно одружитись.
Пара стала на той же весільний рушник, що і 38 років тому, під час свого одруження, і в урочистій атмосфері, у колі найближчих людей поновили обітниці.

На Тернопільщині в замку відбулася церемонія повторного одруження

На Тернопільщині в замку відбулася церемонія повторного одруженняНа Тернопільщині сім'я скористалась послугою Міністерства юстиції “Ювілейне весілля”. Завдяки цій ініціативі будь-яка сімейна пара може ще раз поновити свої обітниці та в урочистій обстановці знову зізнатися одне одному в коханні. Ольга та Яків Рейди у шлюбі вже 38 років. Подружжя виростило двох синів, мають внука та внучку. У річницю знайомства подружжя вирішило знову повторно одружитись. Пара стала на той же весільний рушник, що і 38 років тому, під час свого одруження, і в урочистій атмосфері, у колі найближчих людей поновили обітниці.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 28. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)