Волонтери з кількох областей зібралися на Тернопільщині (Фото, відео)

gazpostach

Волонтери з кількох областей зібралися на Тернопільщині (Фото, відео)

Волонтери з Тернопільщини, Рівненщини, Чернівеччини приїхали в райцентр нашої області.

Цієї п'ятниці в Збаражі зібралися волонтери з Тернопільської, рівненської та Чернівецької областей. Більшість із них - співпрацювала протягом останніх 5-ти років війни на Сході, пише "TeNews".

Зібрав волонтерів Михайло Гушоватий - волонтер із м.Заліщики:

"Заліщицькі волонтери ще з часів Майдану та за роки війни співпрацювали з багатьма групами волонтерів Тернопілля, але далеко не зі всіма. От ми й вирішили зібрати якщо не всіх волонтерів нашого краю, то більшість з них, познайомитися ближче, поділитися результатами своєї праці за минулі роки та планами на майбутнє й надалі постійно контактувати, координувати свої дії. Я особисто знайомий з багатьма волонтерськими групами нашої області та і всієї України, з теребовлянськими волонтерами також ми співпрацювали, а саме по доставці авто у військові підрозділи на передову. Неодноразово доводилось зустрічатися в зоні АТО, на передовій, і з теперішнім директором коледжу Вадимом Ластовицьким. Він особлива молода людина і бойовий офіцер, ми раді, що такий патріот очолив заклад по навчанню молоді військовій справі, вихованні майбутніх захисників Батьківщини».

В результаті вийшов значний і незвичний фоліант про волонтерську роботу, про тяжку і благородну їх працю, про зустрічі на фронті, про багато екстремальних ситуацій, в які потрапляли герої, везучи благодійні вантажі воїнам ЗСУ, вивозячи поранених чи двохсотих із зони бойових дій, про обмін полоненими та загиблими вояками, про братання та дружбу.

 

(Віктор Аверкієв; фото - Олег Капуста)

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)