Володимир Труш зустрівся із генеральним директором компанії «Контінентал Фармерз Груп»

gazpostach

Володимир Труш зустрівся із генеральним директором компанії «Контінентал Фармерз Груп»

Голова Тернопільської ОДА зустрівся із генеральним директором компанії «Контінентал Фармерз Груп» Георгом фон Нолкеном.

Торік підприємство сплатило понад 923,3 млн грн податків. Компанія не лише розвиває інфраструктуру області, а й із початком пандемії допомагає медикам у боротьбі зі COVID-19.

«Минулого року весь світ зіштовхнувся з викликом під назвою COVID-19. У боротьбі із невідомою інфекцією компанія активно допомагала нашим лікарям, зокрема, засобами захисту, медичним обладнанням та інвентарем. Завдяки підтримці компанії в пульмонологічному відділенні Тернопільської університетської лікарні створено додаткові місця для розміщення хворих на коронавірусну інфекцію», - каже голова ОДА Володимир Труш.

Під час зустрічі не оминули питання впровадження ринку землі в Україні. За словами генерального директора «Контінентал Фармерз Груп» Георга фон Нолкена, на Тернопільщині люди цінують свою землю. Жителі розуміють, що це інвестиція на роки. Тому компанія і надалі тісно співпрацюватиме зі своїми пайовиками.

«Коли ми починали діяльність, то не розраховували на зняття мораторію. Тому із запровадженням ринку землі для нашої компанії нічого не зміниться. Ми й надалі працюватимемо на орендованій землі. Адже, як фермер, я розумію, що земля - це найвища цінність, яку не варто продавати», - каже генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкеном.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)