Володимир Труш вручив державні нагороди та відзнаки

gazpostach

Володимир Труш вручив державні нагороди та відзнаки

Голова облдержадміністрації Володимир Труш вручив державні  нагороди жителям краю.

«Вітаю всіх нагороджених із цими відзнаками і дякую за ваш внесок в освітню та економічну розбудову Тернопільщини. Приємно, що значну частину всіх нагород сьогодні отримують освітяни. Це ознака того, що ми рухаємося в правильному напрямку, бо освіта є фундаментом для подальших звершень. Державні нагороди – це не тільки визнання попередніх здобутків, але й заохочення до майбутніх. Тож нехай подальша ваша робота буде ще продуктивнішою, ніж раніше», - сказав Володимир Труш
Указом Президента України про відзначення державними нагородами України за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесні звання:

• «Заслужений працівник освіти України» ректорові Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Буяку Богдану Богдановичу.

• «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» деканові факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Омельяненку Володимиру Григоровичу.

• «Заслужений працівник освіти» майстрові виробничого навчання Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука – Герші Володимиру Івановичу.

Також п’ятьом жителям краю оголошено подяки Прем'єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено п'ятьох осіб.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)