Володимир Труш привітав випускників Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського

gazpostach

Володимир Труш привітав випускників Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського

У Тернопільському національному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського сьогодні, 24 червня, відбувся випускний. Майже 1000 студентів отримали очікуваний диплом про вищу освіту.

Привітав випускників та майбутніх медиків із їхнім святом голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

«990 випускників Тернопільського медичного університету, які отримують сьогодні дипломи, – це майбутні професіонали. З першого дня пандемії ви не побоялися і пішли працювати у лікарні, де надавали допомогу пацієнтам із COVID-19. Завдяки вашим зусиллям вдалося врятувати не одне життя. Завдяки вашій допомозі наша система охорони здоров'я справляється із викликами. Так, ми живемо у час реформ, але саме ви та рушійна сила, яка спонукає до кращих змін. Випускники Тернопільського медичного університету є одними із найкращих професіоналів-медиків в країні. Це відзначається як самим Президентом, так і Кабінетом Міністрів. І я з певністю можу сказати, що завдяки отриманим знанням, випускники університету врятують ще не одне людське життя», - зазначив голова ОДА Володимир Труш.

Як додав очільник області, знаковим є і те, що сьогодні університет випускає парамедиків, яких на початку пандемії в Україні не було. Це професійні спеціалісти, які можуть врятувати життя людини до її госпіталізації.

Під час заходу Володимир Труш також вручив державні нагороди. Зокрема, за вагомий особистий внесок у розвиток науки, за сумлінну працю та високий професіоналізм орденом «За слуги» ІІІ ступеня був нагороджений Михайло Корда - ректор Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Також за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих медичних кадрів Володимир Труш вручив відзнаки Кабінету Міністрів працівникам університету.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)