Володимир Труш привітав учнів школи-інтернату напередодні Дня Святого Миколая

gazpostach

Володимир Труш привітав учнів школи-інтернату напередодні Дня Святого Миколая

Цьогоріч Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів опинилася у центрі скандалу, коли обласна рада прийняла рішення про реорганізацію закладу. Воно стало несподіванкою, як для батьків учнів і колективу навчального закладу, так і для управління освіти ОДА. Однак спільними зусиллями навчальний заклад вдалося відстояти.

Напередодні Дня Святого Миколая школу відвідав голова ОДА Володимир Труш. Він привітав учнів та вручив їм подарунки.

«Знаю, що серед вихованців цієї школи є і ті, які професійно займаються спортом, мистецтвом. І сьогодні ви демонструєте свої таланти суспільству. Це ще раз доводить той факт, що боротьба за Тернопільську спеціально загальноосвітню школу-інтернат не була марною. Напередодні свята Миколая хочу пообіцяти, що школа буде жити і для учнів будуть створені усі необхідні умови. Адже головне завдання дітей - вчитися, а дорослих - зробити навчання комфортним», - зазначає голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Коли Тернопільська обласна рада прийняла рішення про реорганізацію навчального закладу ми розпочали спільну боротьбу. У цьому нас підтримала Тернопільська обласна державна адміністрація та управління освіти. Завдяки спільним зусиллям, ми змогли відстояти нашу школу», - каже директор навчального закладу Іван Смачило.

У знак подяки вихованці школи-інтернату подарували Володимиру Трушу картину, яку самостійно намалювали. А також представили найкращі номери учнів, які в’язали учать у фестивалі дитячої творчості «Повір у себе».

Додамо, що Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради діє з 1991 року. Метою школи є навчання, виховання, соціальна адаптація та самовизначення дітей з вадами слуху, мови та ЗПР. Відтак з дітьми працюють спеціалізовані викладачі, які розвивають в учнів здатність ефективно користуватися залишками слуху та слуховими апаратами, формують правильну вимову звуків, вчать дітей сприймати світ звуків та відчувати радість спілкування з чуючими людьми.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)