Володимир Труш привітав працівників поліції Тернопільщини з 6-ою річницею створення відомства

gazpostach

Володимир Труш привітав працівників поліції Тернопільщини з 6-ою річницею створення відомства

Тернопільська поліція відзначила шосту річницю створення. Шість років тому, 4 липня 2015 року, перші патрульні поліцейські склали присягу на вірність Україні. Сама ця дата вважається і Днем створення Національної поліції. А 12 березня 2016 року присягу нової патрульної поліції Тернополя склали 209 патрульних поліцейських Національної поліції України.

З шостою річницею створення правоохоронного відомства особовий склад привітав голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Це були роки не тільки зростання та становлення, а й час викликів та перевірок на міцність. Наша нова поліція – молода, зате з правильними цінностями, у центрі яких безпека людей та порядок в країні. Сьогодні вдячний кожному поліцейському України, який несе службу, захищаючи кожного громадянина нашої держави. Більшість з вас приєднались до Національної поліції після виконання завдань у зоні проведення ООС. І сьогодні ви продовжуєте захищати землю та людей. Бажаю вам успіхів у нелегкій праці, впевненості у нелегкій місії «Служити і Захищати», - зазначив Володимир Труш.

Голова обласної державної адміністрації відзначив кращих правоохоронців грамотами та цінними подарунками.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув під час виконання службових обов'язків.

Нагадаємо, від 2015 року в області почалося формування нової поліції. Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693, яким встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня — на честь події 2015 року, коли перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)