Володимир Труш долучився до акції “Серце до серця-2021”

gazpostach

Володимир Труш долучився до акції “Серце до серця-2021”

Сьогодні, 1 квітня, розпочалася 16-а Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця - 2021». Одним із перших до ініціативи долучився голова ОДА Володимир Труш.

«Я закликаю жителів Тернопільщини приєднуватися до благодійної акції «Серце до серця». Адже завдяки цій ініціативі ми зможемо закупити медобладнання, яке спасатиме життя дітей. Зокрема за кошти, які будуть зібрані у Тернопільській області, закуплять сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Лікарня отримає обладнання для неонатального центру. Тому сподіваюся, що завдяки підтримці кожного з нас, вдасться зібрати необхідну суму», - зазначив голова ОДА Володимир Труш.

У 2020 році, попри труднощі та виклики, зібрали понад 140 тисяч гривень та залучити понад 200 волонтерів. Цьогоріч планують зробити не менш. Зокрема до участі в акції залучити близько 600 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій.

Нагадаємо, акція триватиме до 30 вересня 2021 року. Акція пройде під гаслом «Здорові немовлята» і буде присвячена збору коштів для закупівлі обладнання для дітей з вадами серця.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)