У Тернополі відбулася презентація книги про войовниче християнство (Фото)

gazpostach

У Тернополі відбулася презентація книги про войовниче християнство (Фото)

В актовому залі Української гімназії ім. Івана Франка 1 жовтня відбулась презентація книги філософа та публіциста Ігоря Загребельного "Апостольство меча. Християнство і застосування сили". Праця присвячена руйнуванню стереотипів про християнське ставлення до війн, революцій та інших випадків застосування сили та володіння зброєю.

Автор у своїх міркуваннях апелює до цитат Святого Письма, праць авторитетних теологів християнства, здійснює аналіз розвитку псевдохристиянського пацифізму. Під час виступу Ігоря Загребельного було порушено багато актуальних для українського суспільства питань, особливо в контексті національно-визвольної боротьби та наступу ліволіберальної ідеології на український культурний простір.

У результаті спростовано думку про негативне ставлення християнства до права на зброю, самозахист, оборону Вітчизни, повстання проти несправедливої влади. Правильне розуміння християнського підходу до таких питань утверджує віру у правильність дій тих, хто став на шлях боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу.

Все дійство закінчилось спільним виконанням гімну Українських Націоналістів - пишуть у Правому секторі.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)