Водіїв Тернопільщини 10 днів провірятимуть "алкотестом"

Водіїв Тернопільщини 10 днів провірятимуть "алкотестом"

алкотестП’яних водіїв активніше, ніж зазвичай виявлятимуть працівники ДАІ з 10 до 20 січня. У цей час на Тернопіллі пройдуть профілактичні заходи під умовною назвою «П’яний водій – злочинець».

Таким чином працівники ДАІ хочуть застерегти, попередити та не допустити дорожньо-транспортних пригод з вини нетверезих водіїв,-повідомляє 7 Днів

- Щоденно з транспортного потоку працівниками ДАІ області вилучаємо більше 10 водіїв за керування транспортом в нетверезому стані. Як показує досвід, кількість водіїв, які сідають за кермо, вживши алкоголь, зростає під час свят, – пояснюють у прес-службі ДАІ Тернопільщини. – Особливу увагу наші фахівці звертатимуть на виявлення та документування фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння поблизу місць проведення масових заходів і відпочинку громадян у тому числі – нічних клубів, ресторанів і кафе.

До слова, для оперативного встановлення стану алкогольного сп’яніння водія працівники ДАІ будуть використовувати діагностичні прилади «Dräger Alcotest».
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)