Внесок Тернопільщини до держбюджету країни перевищив 4,8 млрд грн

gazpostach

Внесок Тернопільщини до держбюджету країни перевищив 4,8 млрд грн

Торік платники податків Тернопілля сплатили до Державного бюджету України понад 4,8 млрд грн податків і зборів. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. «Приріст до січня-грудня 2020 року склав 23 відсотки або на 910 млн грн більше», – деталізував він.

Майже половину надходжень складає податок на додану вартість. Упродовж минулого року наші краяни сплатили 2,3 млрд грн цього платежу. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року, ПДВ надійшло на 16 відсотків більше або плюс 313,1 млн гривень.

Другим за значимістю в наповненні державної скарбниці є податок на прибуток підприємств. Підприємства, організації та установи нашого краю перерахували 706,5 млн грн даного платежу. При цьому сплата зросла на 57 відсотків, а це на 255,3 млн грн більше, ніж у січні-грудні 2020 року.

Суттєво зросли торік і надходження акцизного податку. Так, порівняно з попереднім роком, держбюджет отримав цього платежу на 84 відсотки або 13,3 млн грн більше. Адже минулоріч виробники підакцизної продукції нашого краю сплатили 29,1 млн грн акцизного податку, повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)