Внесок Тараса Шевченка неможливо перецінити, – Володимир Труш

gazpostach

Внесок Тараса Шевченка неможливо перецінити, – Володимир Труш

207-му річницю з дня народження письменника, громадського діяча, митця. Тараса Шевченка відзначили 9 березня у Тернополі. Протягом заходу лунали вірші та пісні славетного сина України.

Представники влади, громадських організацій, жителі та гості міста поклали квіти до пам`ятника Тарасу Шевченку та вшанували його пам`ять хвилиною мовчання.

«Сьогодні кожен читає слова Шевченка по-особливому і сприймає їх ще більш особливо, бо ті умови, в яких жив Шевченко, були не простими. Ще тоді він закладав великий поклик до боротьби. „Борітесь — поборете“ — це сигнал і символ того часу, в який ми живемо. Історія України завжди була складною, але вона була героїчною не лише тому, що ми проходили скрізь важкі випробування, а й тому, що кожен йшов до кінця. Шевченко вмів це показати, вмів надихнути. Саме тому сьогодні цінність творів, які він писав, є особливою. А переоцінити вклад Шевченка просто неможливо. В найважчі хвилини ми звертаємося до Кобзаря, адже перечитуючи його знову і знову, ми набираємося неймовірної сили та віри у наше майбутнє. Бо лише з нашою твердою вірою, з  ім’ям Тараса Шевченка ми обов’язково переможемо, а Україна буде дійсно сильною та процвітаючою державою», - зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)