Військовому фрегату "Гетьман Сагайдачний" потрібна наша допомога!

gazpostach

Військовому фрегату "Гетьман Сагайдачний" потрібна наша допомога!

геьман Сагайдачний Важлива інформація  від військового журналіста Ігоря Крочака 

-Сьогодні, 22 березня 2014 року, за телефонним повідомленням одного з попередніх командирів протичовнового корвета «Тернопіль» Андрія Куриленка, у Севастопільській гавані великий розвідувальний корабель «Славутич» стоїть під Українським військово-морським прапором,  морський тральщик "Черкаси" після спроби вирватися з озера Донузлав зайняв оборону й залишається вірний присязі разом з великим десантним кораблем «Костянтин Ольшанський». 

До речі, на цих кораблях, що вчора героїчно пробували вирватись з блокади на озері Донузлав, служать уродженці Тернопілля. Прийде час  і Україна буде знати все про своїх кращих синів. Важко стежити за усіма подіями, що зараз відбуваються у Криму колишнім військовим та й усім патріотам нашої держави без щему в серці, але вкотре хочу зазначити: наш час кинув нам виклик у вигляді агресії російської держави під керівництвом Кремлівського режиму на наш дім, і нам усім потрібно з гідністю прийняти цей виклик.

Зараз наші ВМС потребують нашої всебічної підримки, як моральної, так і матеріальної. Для стримування агрессора у всеозброєнні потрібне дооснащення флагмана ВМС ЗС України фрегата «Гетьман Сагайдачний» деякими радіотехнічними засобами. Кожен може допомогти , перерахувавши гроші на це. Фрегат нещодавно виконав важливе завдання командування - відворот від наших берегів російських малих кораблів. І зараз під комануванням почесного громадянина міста Тернополя капітана 1 рангу Романа Пʼятницького стоїть на сторожі морських просторів України біля Одеси.

Переказати для оснащення кошти можна на рахунок Приватбанку: 5168 7572 5999 8203. Кошти з рахунку будуть використані виключно для придбання засобів зв’язку (військового призначення) для флагмана ВМС ЗС України фрегата «Гетьмана Сагайдачного». В ЦЬОМУ Є ВЕЛИКА ПОТРЕБА.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)