Військові Криму в заблокованому штабі влаштували неймовірне

gazpostach

Військові Криму в заблокованому штабі влаштували неймовірне

крим-флешмобЗа повідомленнями українських і закордоних  ЗМІ, вчора приблизно о 16-й годині у Сімферополі повз будівлю телеканалу АТР проїхало близько 70 військових машин «КамАЗ» і «Урал» із боку Білогорська. За словами очевидців, у машинах сиділи російські військові.

Вчора військовослужбовці штабу командування ВМС ЗС України, незважаючи на блокаду,   привітали жінок України  зі святом весни 8 березня у вигляді флешмобу.  Офіцери і контрактники, які перебувають у блокаді, провели флешмоб, вишикувавшись у формі серця. Командувач ВМС контр-адмірал Сергій Гайдук від імені всього особового складу ВМС України висловив найтепліші слова вдячності від імені флотської сім’ї матерям і коханим, сестрам та дочкам, які вірять і підтримують військових моряків України. За його словами, командування ВМС також привітало жінок, які знаходилися біля штабу, і подарувало їм квіти.

За  телефонним повідомленням командира протичовнового корвета «Тернопіль» капітана 3 рангу Максима Ємельяненка, ситуація в зоні базування корвета у заблокованій Севастольській гавані залишилася без змін. Судно буксир, що блокує корвет стоїть на тому самому місці, козаків місцевої «самооборони» в районі пірсу причалу не видно. Екіпаж корвета, як і екіпажі інших заблокованих українських кораблів, несуть службу у штатному режимі і готові до оборони.

Ігор Крочак, військовий історик, один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль», член Національної Спілки Журналістів України, Спілки Офіцерів України.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)