Військова частина шукає безробітних

gazpostach

Військова частина шукає безробітних

KrMRah7wWIEТернопільською обласною державною адміністрацією та Міністерством оборони України розроблена програма забезпечення житлом військових 44 артилерійської бригади, близько 2,5 тисяч військовослужбовців якої боронять східні кордони України в першій лінії оборони. В 2015 році є можливість забезпечення житлом сім’ї 15 військових.

Про це повідомив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час робочого візиту у військову частину. Також губернатор повідомив про роботу над відновленням військової інфраструктури в Кременці, Теребовлі, Чорткові і Борщові, пише "Терен".

Незабаром мають демобілізувати майже 3,5 тисячі військових 44 артилерійської бригади, які були мобілізовані в зону АТО, тому виникає питання забезпечення бійців житлом. Тернопільська військова частина розрахована на не більше 700 бійців, тому в облдержадміністрації думають над тим, де поселити ще 2 800 демобілізованих.

Стосовно забезпечення військовослужбовців квартирами, то кошти на їх придбання виділило Міністерство оборони, а ОДА має посприяти купівлі житла за цінами, приблизно розрахованими в міноборони.

І Степан Барна, і т. в. о. командира військової частини Валентин Козловець наголошують на тому, що після демобілізації бійців із зони АТО з’явиться 1400 вакансій в 44 бригаді. Тому всіх бажаючих працювати запрошують на контрактну службу у військову частину. Зараз триває вирішення питання заробітної плати. Степан Барна каже, що оклад має становити 3500 гривень, а також надбавка за умови військової служби (100%) і надбавки за звання та службу в АТО. «Також будемо ставити питання про те, аби заробітна плата військовослужбовця в зоні АТО була не меншою, ніж заробітна плата в нових поліцейських – не менше 8 тисяч гривень», – запевнив губернатор.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)