Відпрацьовано механізм виплати заробітної плати працівникам територіальних центрів, які не були передані у власність ОТГ до 1 січня, – Володимир Труш

gazpostach

Відпрацьовано механізм виплати заробітної плати працівникам територіальних центрів, які не були передані у власність ОТГ до 1 січня, – Володимир Труш

В області врегулювали питання виплати заробітної плати працівникам територіальних центрів, які надають соціальні послуги населенню.

Це стосується установ, які мали бути передані у власність територіальних громад до 1 січня, однак поки цього не відбулося.

У перехідний період працівники терцентрів продовжували надавати допомогу найбільш вразливим категоріям населення. За це люди повинні отримати заробітну плату, заявив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Сьогодні під час робочої поїздки у Чортківський район очільник області разом з головами територіальних громад  розробили алгоритм дій у вирішенні цього питання.

- На нараді було відпрацьовано механізм виплати заробітної плати працівникам територіальних центрів, які не були передані у власність ОТГ до 1 січня. За місяць, що минає, заробітна плата буде оплачуватися шляхом надання міжбюджетних трансфертів з ОТГ, в яких надаються ці послуги. Іншими словами, одна ОТГ бере на себе терцентр як юридичну особу, а дві ОТГ, які долучені до неї, надають трансферти для виплати заробітної плати працівникам цих установ, - повідомив Володимир Труш.

За словами очільника області, розроблений механізм є хорошим прикладом співпраці між громадами.
- Керівники ОТГ показали своє розуміння того, якою важливою є робота територіальних центрів. Думаю, питання заробітної плати буде закрите вже до кінця тижня. Наразі у громадах тривають сесії, на яких будуть прийняті відповідні рішення, - зазначив Володимир Труш.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)