Відпочинок на Тернопільщині: мальовнича природа, басейни та дискотека

gazpostach

Відпочинок на Тернопільщині: мальовнича природа, басейни та дискотека

У відпочинковому комплексі «МішиН-СіТі», що поблизу Заліщиків у Добрівлянах, облаштували два басейни просто неба, біля яких щосуботи та неділі організовують дискотеки.

Один із басейнів з підігрівом води.

Влітку працює два сезонних басейни: один із підігрівом, один з гірками. На території комплексу є чимале озеро. Локаційно ми розміщені дуже зручно: можна з’їхати кілька кілометрів із траси Тернопіль — Чернівці чи пів кілометра з місцевої дороги, і ви вже у нас, - розповів господар комплексу Михайло Навольський.

Для гостей також облаштували дві тераси з видом на став.

Дискотеки біля басейнів тривають з 21- ї години до першої ночі. Тут грають відомі українські діджеї. Біля басейну працює бар, де можна замовити алкогольні та безалкогольні напої. Вхід на дискотеку – 50 гривень.

До речі, в місцевому готелі є 11 номерів класу «люкс», 3 номери «віп-класу». На території комплексу також розміщені 10 чотиримісних котеджів, бар та ресторан на 250 осіб.

Відпочинковий комплекс «МішиН-СіТі», працює без вихідних - 24/7. Житло можна бронювати онлайн, безпосередньо на ресепшені чи зателефонувавши 03554 43-43-1 ; e-mail: mishyn.city@gmail.com

Докладніше -  в Інстаграмі та Фейсбуці.

Адреса закладу: Тернопільська область, Заліщицький район, село Добрівляни, вул. Національного відродження, 202.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)