Відомий тернополянин поділився зворушливими кадрами із сімейного життя (Відео)

Відомий тернополянин поділився зворушливими кадрами із сімейного життя (Відео)

У соцмережі відомий тернополянин Сергій Притула показав дуже зворушливі кадри із сімейного життя на знімальному майданчику.

“100 разів переглядав це відео… батько, дуркуючи, йде у його бік. Він вибігає до тата, щоб кинутись на шию, але… бачить натовп людей на знімальному майданчику… на мить тушується, розгублюється… не знає, чи можна… чи можна показати почуття… не знає, чи можна в тата на роботі таке робити… в ту ж мить опиняється на руках. На тих руках, які бавили, коли був маленьким згорточком, які підкидали високо в небо і, що важливо, завжди ловили внизу, на тих, за допомогою яких міг стати льотчиком, а міг замінити гирю… якась мить і все це (розгубленість, страх, сором*язливість) вже в минулому… оплески? Ну то і він вам привітно помахає рукою!
Людська натура складена настільки по-дурному, що навіть коли в тебе все гаразд, ти все одно бентежишся, передчуваючи, що в якийсь момент це може минутись.
Отак і я, живу і боюсь того моменту, коли він не розбіжиться при зустрічі і не заскочить на мене… не вчепиться тими рученятами за шию… бо буде вже дорослий… бо буде «ну тааааааааату…»… бо буде соромитись!
Слимачок, дупешник, кабасік, супербізон, Деметріус,, Дмитро, Дмитро Сергійович!” – написав Притула.

Джерело: Файне місто
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)