Відомі тернополяни ганятимуть м’яча, аби підтримати тернопільську красуню

gazpostach

Відомі тернополяни ганятимуть м’яча, аби підтримати тернопільську красуню

27 серпня, о 18.30 у футбольному поєдинку на штучному майданчику Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 (вулиця Генерала Мирона Тарнавського,6) зійдуться команда Тернопільської обласної ради та команда митців “Вставай Сонце”.

Про це йдеться на сторінці ФК «Вставай Сонце» у Фейсбуці. Десяту товариську гру проведуть на підтримку фіналістки, представниці Тернопільщини на національному конкурсі краси “МІС УКРАЇНА 2019” Юлії Мосейко.

Організовують спортивний поєдинок за сприяння Павла Степановича Літинського.

Спеціальними гостями матчу будуть український лікар, кандидат медичних наук, політик, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, начальник територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуард Кольцов, керівник ДНЗ “Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою” полковник Вадим Ластовицький, студія сучасної хореографії “Танго Данс Компані”.

Судитиме гру ініціатор та наставник проекту “Ветерани Патріотам “, волонтер, ветеран війни на Сході Mamont Roma заступник начальника ДНЗ Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Для найбільш активних уболівальників передбачені подарунки.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)