Відомі тернополянам знеболювальні ліки припинять продавати (Відео)

Відомі тернополянам знеболювальні ліки припинять продавати (Відео)

Популярний знеболювальний засіб зникне з тернопільських аптек.

З прилавків тернопільських аптек зникне відомий препарат - Nimesil тепер не продаватимуть. Держлікслужба видала відповідне розпорядження, через те, що лікарський засіб не відповідає стандартам, повідомляє "Тернопіль1".

Реалізацію та зберігання популярного знеболюючого заборонили частково. Йдеться про дві серії, в яких польське маркування.

У Держлікслужбі зобов'язали усі медичні установи та аптеки, які продавали та зберігали цей медичний препарат- ліквідувати. Зробити це потрібно протягом двох тижнів від початку дії цього розпорядження. А саме від 15 травня.

Нагадаємо, Nimesil - один із найефективніших лікарських препаратів від болю різного походження, який швидко зупиняє запальні процеси в організмі та знімає жар.

Популярний знеболювальний засіб зникне з тернопільських аптек

Популярний знеболювальний засіб зникне з тернопільських аптекNimesil тепер не продаватимуть. Держлікслужба видала відповідне розпорядження, через те, що лікарський засіб не відповідає стандартам. Реалізацію та зберігання популярного знеболюючого заборонили частково. Йдеться про дві серії, в яких польське маркування. У Держлікслужбі зобов'язали усі медичні установи та аптеки, які продавали та зберігали цей медичний препарат- ліквідувати. Зробити це потрібно протягом двох тижнів від початку дії цього розпорядження. А саме від 15 травня. Нагадаємо, Nimesil - один із найефективніших лікарських препаратів від болю різного походження, який швидко зупиняє запальні процеси в організмі та знімає жар.

Gepostet von Т1 Новини am Dienstag, 21. Mai 2019Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)