Відмінності квартири для одиначки та сімейної пари

gazpostach

Відмінності квартири для одиначки та сімейної пари

Вибір квартири – завдання не з легких. І якщо знайти житлову площу для одного не складе проблеми, то купівля апартаментів для сім'ї може спричинити труднощі. Втім і той, і інший варіант мають низку особливостей.

Яка квартира підійде одній особі?

Якщо у квартирі житиме одна людина, велика житлова площа їй не знадобиться. Достатньо однієї-двох кімнат. На такі квартири Тернопіль надає чимало пропозицій. Коштують вони не дуже дорого. До того ж знайти нерухомість можна як на первинній, так і на вторинній ланці.

Якщо житло планується придбати на невеликий термін або мова йде про людину похилого віку, можна віддати перевагу смартжитлу. Така купівля значно збереже бюджет. До того ж з часом її можна буде здавати в оренду. Попит на малогабаритне житло дуже великий.

Квартира для родини

Площа майбутнього житла залежить від того, скільки людей налічує родина. Молодій сімейній парі варто надати перевагу двокімнатній квартирі. Така нерухомість несе чимало переваг:

  • доступна ціна;
  • економна оплата комунальних послуг;
  • наявність окремої спальної кімнати для батьків і дитини (навіть якщо майбутньої).

Звісно, якщо в родині двоє чи троє дітей, двох кімнат вже може бути замало. Проблему не вирішить навіть двоярусне ліжко і компактні меблі. У такому разі варто замислитись над придбанням нерухомості, що має якнайменше три кімнати. Таке житло забезпечує необхідний простір.

До того ж варто розуміти, що якщо діти різні за статевою приналежністю, то окрема кімната знадобиться кожній з них. Отже, слід розраховувати площу заздалегідь.

Також великій родині слід вибирати житло з великою кухнею, щоб не перетворювати кімнати у їдальні та мати змогу вечеряти разом. Важливою деталлю є окремий санвузол. Через сумісну ванну та туалет можуть виникнути незручності, особливо вранці, коли всі збираються на роботу чи навчання.

Яку б квартиру ви не вибрали, знайти відповідний варіант допоможе сервіс OLX. Серед безлічі пропозицій житла ви зможете знайти той, що задовольнить бюджет і особисті потреби.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)