Відкривати пологовий у Тернополі буде голова Верховної Ради?

Відкривати пологовий у Тернополі буде голова Верховної Ради?

thumb_163122_news_mРеконструкція Тернопільського обласного клінічного Перинатального центру “Мати і дитина”, що на вул. Замковій, 10 повністю завершена. Подейкують, що на відкритті буде присутній Голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

Породіллям та немовлятам обіцяють комфортабельні умови. Закуплено 40 багатофункціональних ліжок, 38 ліжечок для новонароджених, 8 з яких з підігрівом, повідомляє “20 хвилин“.

– Роботи по реконструкції повністю завершені, – розповіла Соломія Огарко, начальник сектору зв’язків з громадськістю Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, які є замовниками робіт. – Все зробили за новітніми стандартами. В результаті відремонтовано три поверхи І корпусу центру, а також підвальне приміщення. Палати розраховані на 1-2 породіллі, в кожній палаті є санвузол (унітаз, умивальник, біде, душова кабіна), постійна подача гарячої води. Відремонтовані сходові клітки, коридори, хол, три ліфти, приймальне відділення, 32 палати, операційний блок, 27 кабінетів, 36 санвузлів, харчоблок.

Окрім цього, провели електромонтажні роботи, встановили сучасне вентиляційне обладнання, металопластикові та протипожежні двері, сантехніка, бойлери, система оповіщення, а саме 45 кнопок виклику медперсоналу, 26 світлодіодних годинників з термометрами, 410 модульних спеціалізованих медичних світильників, 28 вбудованих світильників-нічників, 10 камер відеоспостереження розташованих в коридорах та операційних. В палатах облаштували 946 м2 спеціального медичного лінолеуму.

Реконструкцію закладу розпочали ще у 2012 році у рамках Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» проте до кінця року роботи заморозили. Після скандалів та кримінального провадження реконструкцію відновили в 2015 році. Виконавець робіт на вищевказаному об’єкті – ТзОВ «Пром-Індекс». Щоденно ремонтні роботи виконували 120-160 чоловік.

Коли відбудеться урочисте відкриття повинен вирішити голова ОДА Степан Барна. За чутками, воно має відбутись 4 березня, а на церемонії має бути присутні Голова Верховної Ради Володимир Гройсман, проте ця інформація поки що не підтверджена.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)