Відійшов у вічність відомий український вчений, педагог і професор

gazpostach

Відійшов у вічність відомий український вчений, педагог і професор

26 січня 2017 року, відійшов у вічність відомий український вчений, педагог, доктор психологічних наук, кандидат педагогічних наук, професор, член-кореспондент Міжнародної академії богословських наук, професор кафедри психології та педагогіки Карпатського університету імені Августина Волошина Іван Петрович Стецяк (25.06.1932 – 26.01.2017).

IMG_5058

В зв'язку із смертю видатного науковця і педагога Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, професорсько-викладацький склад, співробітники і студенти університету та академії приносять щирі співчуття родині померлого і моляться за прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Книжку про Киданці презентували у Тернополі


Біографічна довідка: Стецяк Іван Петрович, народився 25 червня 1932 року в с. Раково, на сьогодні Перечинського району Закарпатської області.
В 1950 році закінчив Перечинську середню школу. В цьому ж році поступив на навчання Ужгородський педагогічний інститут, який закінчив в 1952 році і був направлений на роботу вчителем математики в Міжгірську середню школу.
В жовтні 1954 році був призваний на дійсну військову службу, де перебував по липень 1956 року. Після демобілізації був направлений на роботу вчителем математики в Полянську восьмирічну школу.
В грудні 1956 року переведений інструктором шкіл Перечинського райвно, а з жовтня 1958 року призначений завідуючим Перечинського районного відділу освіти.
В 1958 році здобув другу вищу освіту та закінчив Львівський педагогічний інститут.
В лютому 1962 року був переведений завучем Велико-Березнянської школи інтернату, а з жовтня 1966 року призначений директором цієї ж школи.
Заочну аспірантуру в Ужгородському державному університеті закінчив в 1972 році і в цьому ж році захистив кандидатську дисертацію і здобув науковий ступень кандидата педагогічних наук.
Після виходу на пенсію, з січня 1991 року по червень 1995 року призначений учителем математики Велико-Березнянської школи-інтернату.
З вересня місяця 2005 року був прийнятий на посаду доцента кафедри психології та педагогіки Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської богословської академії в Ужгороді, де і пропрацював практично до останніх днів свого життя. В цей же період Іван Петрович захистив наукову дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук, здобув вчене звання доцента, а згодом і професора.
3 вересня 2012 року був обраний член-кореспондентом Міжнародної академії богословських наук.
26 січня 2017 року, в м. Ужгороді, Іван Петрович Стецяк відійшов у вічність. Та пам’ять про нього збережеться в душах і серцях всіх тих, хто знав його і мав честь працювати разом із ним.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)